Prošel jsem asi 10 videí z nedávno vyklizené vily Milada. Nikde jsem neviděl nic hrozného a nehygienického.
Pokud pro vás není šílená představa, že člověk má doma kočku a psa. Stav objektu byl určitě lepší než kdyby opuštěně přes 11 let chátral. Ti lidi vilu Milada celkem udržovali, dost se kulturně angažovali (sice jejich styl neni muj vkus, ale uznávam jejich právo na jiný způsob vyjádření),
Ve videích ti lidi říkají, že nechtějí věnovat svou životní energii hromadění zbytečných věcí, upozorňují na plýtvání věcmi a mluví o své radosti, pokud se jim daří najít pro ty zbytečné věci dobré využití. Myšlenky, které oslavujeme pokud zní z úst východních duchovních mistrů a odsoudíme pokud je říká podivně vyhlížející evropan, který není předpisově učesán, oholen a ovoněn (asi, ale to z youtube nepoznam)

Oni tam jenom nebydleli, oni po 11 let vytvářeli kulturní centrum pořádající několik akcí týdně. Kdo z vás přátelé je natolik aktivní? Za těmi lidmi z Milady je hodně práce. Zkuste vytvořit aspon zlomek z množství jejich aktivit a věřím, že se najde někdo, koho vaše dílo nadchne a stane se vašim sponsorem.

Bydlení jim nesehnal stát, ale osobně pan Kocáb…a nejdou na to žádné státní peníze. Bydlení poskytl jeho známý ve svém nevyužitém majetku a začali se bouřit tzv nájemníci.
V tak obrovském domě bydlí 4 rodiny a tváří se, že je to v pořádku? A platí minimální regulované nájemné v místě ve středu Prahy?

Kdyby ti kluci z Milady něco udělali špatnýho, pak by protesty možná měly důvod. Takto je to jen nemístná agresivita prý slušných lidí. Majitel domu má právo nakládat se svým majetkem a ti lidi z Milady mají právo být posuzováni podle toho co udělali a ne podle toho co si někdo o nich domnívá. Stát to nic nestálo. Tak co je na tom za problém?